top of page

"iМама Apple Service Odessa": хто ми

Роками збирали досвід та знання у різних галузях, що стосуються сервісу та біля сервісної тематики, у тому числі, вивчали it-продукти та ринок, і тепер ми з упевненістю знаємо як задовольнити Ваші потреби.
 

Представляємо — iМама еппл сервіс Одеса — це найкращий атмосферний простір для купівлі, продажу чи ремонту гаджетів, а також для поповнення рівня знань. Кращими на ринку Нас робить величезний досвід за плечима і професіоналізм у своїй справі.
 

Ми поставили за мету надавати найякісніші послуги сервісу. Наші клієнти – це Наші друзі.

Більше 10 років чесного досвіду в роботі не пройшли даремно, і зібравши всі навички, знання, вміння та досвід ми втілили зовсім нове, за статусом та рівнем, дітище iМама ASO. Наші інженери – це ентузіасти своєї справи. Ми виробляємо сервіс пристроїв, і якість наших робіт завжди на найвищому рівні.
 

Сама ідея назви сервісу була народжена спонтанно. Умовно, назву “iМама apple service odessa” можна поділити на кілька складових. Приставка "i" в даному випадку, уособлює собою співзвучне поєднання, як, в Apple техніці (iPhone, iPad iPod і т.п.), далі йде "Мама" - починається саме з великої літери і утворює продовження назви, таким чином "мама ” всього, що починається із символічного “ай” та іншої продукції компанії Apple. "apple service odessa" доповнює спрямованість та належність організації.
 

Ми не залишили осторонь користувачів інших брендів. Хоча назва прямо говорить про спрямованість діяльності, у нас, так само, можна обслужити будь-який інший гаджет різних відомих брендів, таких як Samsung, Meizu, Xiaomi, та інші.

сервісний центр продаж телефонів ремонт техніки сервисный центр ремонт техники продажа телефонов

У нас є інтернет магазин

Високотехнологічні товари, доступні ціни

Магазин «iМама Apple Service Odessa» - це першокласні товари та бездоганне обслуговування покупців. Всі наші послуги ви можете скористатися, не виходячи з дому. Ми — команда новаторів, націлених на передові рішення, які мають енергію та ресурси для безперервної модернізації та вдосконалення процесу покупок в інтернеті. Наш інтернет-магазин став синонімом якості. Ми гарантуємо постійну доступність широкого асортименту товарів для будь-якого бюджету. Вивчіть наш сайт, щоб дізнатися, що ми можемо запропонувати, і не соромтеся звертатися з будь-якими питаннями.

bottom of page