top of page

Послуги сервісу

Одним із основних видів нашої діяльності є надання послуг сервісу з ремонту портативної техніки та гаджетів. Основний ухил - ремонт Apple техніки, але й інші бренди ми не залишили осторонь. У нас можна обслуговувати Apple, Samsung, Meizu, Sony, Xiaomi, Lenovo, і багато інших.

razbityj-jekran-telefona-bolshe-ne-probl

Заміна дисплея

Турбота про якість

Ми виконуємо заміну дисплейного модуля, дисплея, сенсорного скла або дисплейного скла. Залежно від виду роботи, ми надаємо вид сервісу. У нас є кращі комплектуючі з доступних на ринку в поєднанні ціна/якість. На всі комплектуючі надається гарантія 90 днів.

Контакты
img16-4.jpg

Заміна батареї

Перевершуючи очікування

У багатьох сучасних телефонах і ноутбуках акумуляторні батареї зроблені не знімні. Таким чином, замінити акумулятор можна лише в сервісному центрі. Ми встановлюємо акумулятори найвищої якості із дотриманням усіх технологій заводу виробника. На всі комплектуючі ми гарантуємо 90 днів.

Контакты
202f6fa.jpg

Ремонт з паянням компонентів

Гарантія якості

Деякі види поломок вимагають більш поглибленого втручання. У випадку катастрофічного пошкодження пристрою, потрапляння рідини всередину пристрою або у разі непередбаченого впливу інших факторів може знадобитися компонентний ремонт системної плати. Такий вид ремонту ми здійснюємо шляхом паяння чи відновлення пошкоджених компонентів. Наші інженери мають найвищу кваліфікацію у Південному регіоні. На всі види таких ремонтів, крім пошкодження рідиною, також дається гарантія 90 днів

Контакты
ios13-iphone-xs-restore-iphone.jpg

Переустановка ПЗ

Перевстановлення програмного забезпечення

Ми можемо відновити працездатність пристрою шляхом повторного встановлення програмного забезпечення. Якщо пристрій завис і повернути до життя простим перезавантаженням не виходить, а технічно з ним все гаразд, то ми можемо зробити програмний ремонт пристрою. На програмний ремонт гарантія надається, т.к. якщо відбувається програмний збій - це може бути як наслідок неправильно поводження з пристроєм, так і механічна поломка.

Контакты
bottom of page