• Владимир Лозенко

Facebook розробили конкурента Zoom

Facebook вирішили не відставати від конкурентів і у відповідь на популярність запустили відео-сервіс Messenger Rooms або "Кімнати Messenger", який дозволяє здійснювати групові дзвінки з 50 учасниками.


 

Сам сервіс вже працює, і поступово протягом двох тижнів з'явиться у всіх користувачів.


 

 

  • Сервіс запущено вже, але з'являтиметься у користувачів по всьому світу протягом кількох тижнів. Спочатку сервіс Rooms працюватиме тільки в Messenger та Facebook, потім – Instagram, WhatsApp та Portal.

  • Сервіс безкоштовний, можна підключити до 50 осіб.

Rooms працює у двох режимах: загальному та приватному. У першому випадку підключитися зможуть усі охочі, у другому лише ті, кого запросить хост відеодзвінка.

Підключитися до Messenger Rooms зможуть користувачі без облікового запису в Facebook або іншій соцмережі компанії.

  • Користувачам будуть доступні маски під час відеодзвінків, також можна буде додати тло.

  • У Facebook кажуть, що не прослуховуватимуть дзвінки, але визнають, що end-to-end шифрування немає.

  • Після закінчення відеодзвінка користувачі Instagram зможуть постити ефір в IGTV. Це зроблено для того, щоб Rooms став місцем для вебінарів.


 

Новий сервіс Facebook — відповідь компанії Zoom на величезний інтерес користувачів до відеодзвінків. Ще зовсім недавно сервіс Zoom мав 10 млн користувачів, тоді як зараз — близько 300 млн активних користувачів по всьому світу і ця база постійно зростає: тиждень тому аудиторія Zoom становила 200 млн користувачів.


Нагадаємо, раннє Skype запустив сервіс Meet Now — безкоштовний відеозв'язок без створення облікового запису. [ain.ua][theverge.com]

0 переглядів0 коментарів