• Владимир Лозенко

5 причин чому варто купити iPhone


Всім відомо протистояння двох платформ iOS та Android. Але не всі знають, що хоч би як лаяли Apple, їх продукти мають найбільшу довіру покупців. Сьогодні спробуємо Вас переконати переходити на Apple.


На сьогоднішній день смартфони на базі Android і iOS приблизно зрівнялися в ціновому діапазоні, а деякі флагмани на Android стоять навіть у рази вищі за конкурентів.

Тому першою причиною буде "Ціна".

Якщо раніше купуючи смартфон ціна була все ще на першому місці при виборі гаджета, то сьогодні можна сміливо сказати, що ціна на не флагманські моделі варіюється в середньому бюджеті. Продовжуючи тему "ціни" так само варто додати, що на вторинному ринку пристрої тримаються в ціні значно довше ніж будь-який не iPhone.


Другою причиною буде "підтримка".

Свої гаджети Apple підтримує 5 років з моменту виходу моделі. Відповідно, купуючи новий смартфон Apple - Ви отримуватимете всілякі оновлення та покращення протягом усього терміну служби пристрою. і навіть через 2 роки не потрібно бігти в магазин за новим гаджетом.


Третя причина це – "надійність".

У це велике поняття можна включити багато різних факторів, але зупинимося на загальному: починаючи від якості складання, закінчуючи програмним забезпеченням, Ви отримуєте найнадійніший гаджет, який не підведе в жодній ситуації. Це все досягається інтеграцією апаратного та програмного забезпечення. На відміну від Android платформи та різних компаній, що його використовують, - Apple виробляє пристрої та програмне забезпечення самостійно.


Четверта причина це – "залізо".

Навіть у найпростішій моделі з будь-якого модельного ряду буде схожий процесор, співпроцесор, оперативна пам'ять та сховище. Звичайно, Ви можете запитати навіщо тоді купувати дорогі топові моделі?! Але тут є якась грань. Можна заощадити грошей і купити менш дорогу модель, скажімо iPhone 11 замість iPhone 11 Pro Max (Не розписуватимемо подібності та відмінності даних моделей.). І Ви будете праві, в межах одного модельного ряду внутрішня начинка буде однаковою!


І п'ята причина це – "зручність".

iOS - "найдружніша" операційна система з коли-небудь створених. Також у цей розділ віднесемо безпеку - немає вірусів, не потрібні антивіруси!!

Завжди все працює дуже швидко і ніколи немає проблем із нестачею пам'яті для додатків. Все дуже інтуїтивно зрозуміло та просто. Усі меню, всі встановлені програми, - розробляються з урахуванням ергономічних особливостей та потреб людини. Ніде більше такого нема! - Для того, щоб у цьому переконатися - варто спробувати використати!


1 перегляд0 коментарів