• Владимир Лозенко

Як безкоштовно та без реєстрації провести відеоконференцію?

Компанія Microsoft представила спрощений та безкоштовний сервіс для проведення відеоконференції - опція Meet Now від Skype


Як користуватися?? - Потрібно всього три прості дії:

Це зручні відеозбори без реєстрації та скачування додатків


Створіть безкоштовне унікальне посилання одним натисканням, поділіться ним з учасниками та проводьте збори в Скайпі без жодних обмежень. У вашому розпорядженні повний набір функцій. Посилання на збори залишається активним необмежену кількість часу. Їй можна скористатися будь-якої миті.

  • Безкоштовний конференц-зв'язок

  • Жодної реєстрації

  • Не потрібно завантажувати програмуНе потрібно завантажувати програму

Записуйте дзвінки та зберігайте їх на майбутнє

Приділяйте максимум уваги своїм зборам через мережу, не відволікаючись на сторонні чинники. Записуйте свої дзвінки для подальшого аналізу та роботи з примітками. Ми зберігаємо записи протягом 30 днів.


Розмийте фон перед приєднанням до дзвінка

Якщо ви в дорозі або не встигли підготуватися до відеозйомки, не хвилюйтеся: просто увімкніть функцію розмиття фону.


Демонструйте екран свого пристрою, якщо хочете щось показати

Під час телеконференції ви зможете легко демонструвати презентації, ділитися робочими матеріалами та планами. Чат послужить вам зручним місцем для спільної роботи та зворотного зв'язку.


Підвищуйте продуктивність за допомогою безкоштовних телефонних конференцій


Доступ з будь-якого пристрою з програмою Скайпа

Наше унікальне посилання для всіх пристроїв відкриває встановлену у вас програму Скайпу. До відеодзвінка можна приєднатися як відвідувач навіть без входу. Для цього не потрібний обліковий запис.


Спробуйте веб-версію Скайпу

Якщо у вас немає програми, відкриється веб-клієнт Скайпа. Вам не доведеться нічого скачувати. В даний час підтримуються браузери Microsoft Edge та Google Chrome.


Доступ до чату у будь-який час

Збори залишаються доступними необмежену кількість часу. Ви можете створити збори заздалегідь і приєднатися будь-якої миті. Ми зберігаємо записи ваших дзвінків протягом 30 днів, а мультимедійні файли, якими учасники поділилися, — ще довше. Це дуже зручно для проведення конференц-зв'язку, вебінарів та співбесід!

0 переглядів0 коментарів